• Kosmetyka

Pielęgnacja
dłoni i stóp

 

 

Manicure hybrydowy polega na nałożeniu na płytkę mieszanki zwykłego lakieru do paznokci oraz elastycznego żelu. Dzięki temu płytka paznokcia nie odbarwia się, a lakier nie odpryskuje. Manicure hybrydowy na pierwszy rzut oka nie wiele się różni od tradycyjnego.

 

Paznokcie są jednak błyszczące, odporne na zadrapania i rozdwajania się przez długi czas. Nie tracą też blasku. Manicure ten daje możliwość dokonania wszelkich zdobień. Paznokcie hybrydowe stanowią skuteczny sposób na zadbany oraz trwały manicure, którego żywotność sięga średnio do trzech tygodni. Ta metoda stylizacji sprawdza się praktycznie u wszystkich kobiet, bez względu na długość czy budowę paznokci. Prawidłowo wykonane hybrydy pozwalają dodać dłoniom zdrowego, świeżego oraz prestiżowego wyglądu.

 

Zapraszamy na manicure i pedicure hybrydowy:

 • Manicure hybrydowy – 50 zł zamiast 60zł
 • Pedicure hybrydowy – 70 zł zamiast 80zł

 

 

Mikrodermabrazja

 


Mikrodermabrazja polega na kontrolowanym ścieraniu mikrokryształkami diamentu naskórka, usuwaniu zaskórników. Redukuje małe blizny, wygładza zmarszczki mimiczne. Pobudza skórę do produkcji komórek naskórka.

 

 

 

Peeling
Kawitacyjny

 

 

Mniej inwazyjny zabieg od mikrodermabrazji, który również ma na celu oczyszczanie twa-rzy przy pomocy ultradźwięków. Po obu zabiegach zarówno po mikrodermabrazja, jak i po peelingu kawitacyjnym proponujemy stymulację twarzy poprzez sonoforezę. Sonoforezę — poprawia krążenie krwi, dzięki temu tkanki są lepiej dotlenione odżywione.

 

 

 

Przedłużanie
rzęs

 

 

Zabieg polegający na przyklejaniu jednej (lub więcej) rzęsy sztucznej do rzęsy natural-nej. Dzięki swojej elastyczności rzęsy zachowują się i wyglądają jak naturalne. Rzę-sy 3D to rzęsy objętościowe o grubości 0,03 mm – 0,07 mm. Można je doklejać od 2 do 5 do jednej rzęsy. Im więcej doklejamy, tym efekt będzie spektakularny. Zabieg zajmuje od 90 do 120 min. Rzęsy są wodoodporne. Nie przeszkadza to w uprawianiu sportu (np. pływaniu) lub korzystaniu z innych zabiegów. Efekt przedłużania i pogrubienia osiąga się bez konieczności stosowania tuszu.

 

 

 

Ultradźwiękowa
sonoforeza

 

 

To zabieg kosmetyczny, w którym wykorzystywane są ultradźwięki. Przy ich pomocy aktywne składniki - lecznicze i pielęgnacyjne, jak np. witaminy – wprowadzane są w głębsze warstwy naskórka, niż gdyby wtłaczać je manualnie, masując skórę. Ultradźwięki przekraczają barierę, jaką stanowi płaszcz hydrolipidowy oraz błony komórkowe i docierają tam, gdzie nie da rady przeniknąć tradycyjny krem (cząsteczki kremu są zbyt duże, dlatego pozostaje on na powierzchni skóry).

 

 

Cennik

 

 • Peeling kawitacyjny + maska algowa – 70 zł
 • Peeling kawitacyjny + sonoforezę + maska algowa – 120 zł
 • Mikrodermabrazja Twarz (serum, maska, krem) – 120 zł
 • Twarz + szyja + dekolt (serum, maska, krem) – 150 zł
 • Rzęsy – 100 zł zamiast 150zł
 • Manicure hybrydowy – 50 zł zamiast 60 zł
 • Pedicure hybrydowy – 70 zł zamiast 80 zł
Opinie klientów
 • sizer

  Świetne miejsce na chwilę relaksu i regeneracji. Miałam okazję wypróbować zabieg Indibia Activ i jestem mile zaskoczona efektem. Polecam z całego serca :-)

  - Daria